Reguła nr 4

NAWILŻACZ POWIETRZA W MOIM DOMU ? warto umieścić w pokoju takie urządzenie, skorzysta na tym nie tylko nasza skóra, ale również umysł, płuca i nastrój. Suche powietrze bardzo źle wpływa na skórę, która marszczy się i łuszczy. Gdy zadbamy o przestrzeń w której się obracamy, nasz organizm rozkwitnie. Jak dowiodły badania zasypianie w pokoju w którym pracuje nawilżacz powietrza pomaga zachować skórze jędrność i wygładza zmarszczki mimiczne.

Reguła nr 5

KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY ? odpowiednio dobrany krem może zdecydowanie poprawić stan naszej skóry. Łącząc go z urządzeniem do terapii mikro-nakłuwania (Eviala Derma Roller oraz Eviala Derma Stamp) efekty mogą być olśniewające już po krótkim czasie. Należy pamiętać, że krem przeciw zmarszczkowy pod oczy powinien mieć intensywniejsze działanie niż taki krem do twarzy. Skóra wokół oczu wymaga szczególnej pielęgnacji, ponieważ jest o wiele bardziej wrażliwa i delikatna. Zatem też jej pielęgnacja musi być wyjątkowo subtelna. Aplikacja kremu pod oczy to wklepywanie go, nigdy wcieranie! Chyba nie chcemy podrażnić skóry.

Reguła nr 6

ZBAWIENNY SEN ? również to w jakiej pozycji układamy się do snu i przesypiamy całą noc ma znaczenie. Najlepiej skóra twarzy oddycha, gdy śpimy na plecach a poduszka leży sobie z dala od naszych policzków i oczu.

Reguła nr 7

PIELĘGNACJA ? o skórę należy dbać już od najmłodszych lat, zwłaszcza o wrażliwą skórę pod oczami. Kremy, delikatne maseczki, ochrona przed słońcem i czynnikami zewnętrznymi (mróz, wiatr etc.)

Reguła nr 8

WODA ŹRÓDŁO ŻYCIA ? ponieważ składamy się w przeważającej ilości z wody musimy dbać aby nasz organizm ciągle miał jej pod dostatkiem, dlatego należy pić duże ilości wody. Nasz skóra będzie nawilżona, jędrna i będzie tryskać witalnością.

 
Copyright © 2019 Ranking najlepszych środków i preparatów na zmarszczki. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt strony i wykonanie E-LIME.